Büyükelçilik Tarihi ve Önceki Büyükelçilerimiz
Necati Utkan
Necati Utkan

1/1/1980-1/1/1981

Hasan Üner
Hasan Üner

1/1/1981-1/1/1983

Üstün Dinçmen
Üstün Dinçmen

1/1/1983-1/1/1986

Ergun Sav
Ergun Sav

1/1/1986-1/1/1989

Erdoğan Aytun
Erdoğan Aytun

1/1/1989-1/1/1993

Selçuk Tarlan
Selçuk Tarlan

1/1/1993-1/1/1998

Uğur Ergun
Uğur Ergun

1/1/1998-1/1/2002

Oya Tuzcuoğlu
Oya Tuzcuoğlu

1/1/2002-1/1/2004

Mustafa Naci Sarıbaş
Mustafa Naci Sarıbaş

1/1/2004-1/1/2006

Mithat Rende
Mithat Rende

1/15/2007-11/13/2009

H. Emre  Yunt
H. Emre Yunt

11/15/2009-9/15/2013

Ahmet Demirok
Ahmet Demirok

10/1/2013-2/28/2017

Fikret Özer
Fikret Özer

3/13/2017-3/3/2020

Dr. M. Mustafa Göksu
Dr. M. Mustafa Göksu

8/10/2020-

Mehmet Mustafa Göksu Ambassador
Sunday - Thursday

08:00 - 15:00

Consular Services 08:00 - 12:00

Attestation Services 08:00 - 09:00

12/18/2020 8/18/2020 Katar National Day